Заява заступника голови фракції ‎ХДС‬/ХСС Франца Йозефа Юнга

Автор : Юрий Луценко
Заява заступника голови фракції  ‎ХДС‬/ХСС Франца Йозефа Юнга

"Заява заступника голови фракції ‪#‎ХДС‬/ХСС Франца Йозефа Юнга:

"Парламентська фракція ХДС/ХСС вітає, що в особі Юрій Луценко Україна має нового генерального прокурора. Наразі він стоїть перед викликом активізації роботи у застиглих структурах Генеральної прокуратури та судової системи України, а також боротьби зі значним рівнем корупції у цих сферах. Тільки рішуче вирішення цього ключового завдання може зрештою привести до політичної, суспільної та економічної модернізації України.

Боротьба з корупцією та більш активне застосування верховенства закону вимагатиме від Ю.Луценка багато мужності та рішучості. У цьому зв’язку, не є критичним, що новий Генеральний ‪#‎прокурор‬ не є юристом. Більш важливим є те, що зі свого досвіду роботи в органах державної влади він добре знає, як має відбуватися процес боротьби з корупцією в Україні, і для цього він знайде мужніх прихильників.

Президент і Парламент потягнули разом за ту ж саму мотузку. Президент П.Порошенко обрав його у якості кращого кандидата на посаду генерального прокурора, і український Парламент обрав його переважною більшістю голосів. Наразі і Президент, і Парламент вкрай зобов’язані усіма силами підтримувати Ю.Луценка на шляху його боротьби з корупцією та застосування верховенства права".
‪#‎ГПУ‬ ‪#‎Луценко‬ ‪#‎прокуратура‬"

 

Читать оригинал на Фейсбуке

 

 

  • Теги:
14.05.2016 22:53
318
Читайте также

все новости