"США і коаліція НАТО змусили Росію вивести свої війська із Сирії"

"США і коаліція НАТО змусили Росію вивести свої війська із  Сирії"
"США і коаліція НАТО змусили Росію вивести свої війська із Сирії.
 
Російські військові збирають манатки і забираються з Сирії. Для багатьох таке рішення Володимира Путіна було несподіваним. Для тих, хто в темі - відомо про напружені закулісні переговори на рівні експертів і керівників розвідок. 
 
Невже здоровий глузд переміг і Путін зрозумів, що він все більше поглинається в хаос затяжної віної війни на Близькому Сході?
 
Адже мало хто знає наскільки серйозними і аргументованими є докази злочинів Володимира Путіна в Сирії, які зібрала британська розвідка МІ-6. Можливо, є й інші причини, які спонукали Путіна на цей крок, але факт залишається фактом: президент РФ Володимир Путін наказав почати виведення російських військ з Сирії. За його словами, завдання, яке він ставив перед армією, «в цілому виконана».
 
Як заявив міністро оборони РФ Сергій Шойгу, в ході операції російські військові вбили близько 2000 терористів. За даними спостерігачів з Syrian Observatory for Human Rights при російських бомбардуваннях і обстрілах загинули близько 1700 мирних жителів - серед яких дуже багато дітей, жінок, стариків.
 
P.S. Існує версія, що Путін виводить війська з Сирії для перегрупування і зміцнення позицій на каспійсько-азербайджанському напрямку."
 
 
Читать пост Михаила Саакашливили на Фейсбук : США і коаліція НАТО змусили Росію вивести свої війська із Сирії.
 
 
 
  • Теги:
15.03.2016 21:57
226
Читайте также

все новости