Саакашвили: Народне фінансування - єдиний спосіб нарешті позбутися від олігархічної моделі влади, в якій немає партій

Саакашвили: Народне фінансування - єдиний спосіб нарешті позбутися від олігархічної моделі влади, в якій немає партій

Кілька днів тому ми - першими в Україні - оголосили про збір коштів на організацію нашого РУХУ. Я щиро вдячний всім, хто відгукнувся і перерахував кошти. Ми зібрали вже понад 70 тисяч гривень.

Народне фінансування - єдиний спосіб нарешті позбутися від олігархічної моделі влади, в якій немає партій, а є тільки політичні проекти різних олігархів, які борються один з одним за право бути ближче до годівниці.

У наших рядах немає представників великого бізнесу, нас не фінансує жоден з олігархів, ми ніколи не візьмемо їх брудні гроші, але з нами десятки і сотні тисяч людей, які готові працювати і своїми руками домагатися змін. Кошти, які ми збираємо це інвестиція в ваше, в наше майбутнє.

Ми почали роботу в непростих умовах: на тлі великої кількості однодумців, охочих швидко побудувати організацію і перейти до вирішення проблем - є гостра потреба фінансувати оплату послуг інтернету і телефонії, оренди офісу, оргтехніки та витратних матеріалів, залучення фахівців і логістику.

Ми повністю прозорі і відзвітуємо за кожну витрачену гривню, ми гарантуємо, що кожна копійка, яку ви нам довірите буде витрачена виключно на боротьбу з баригами і для того, щоб побудувати Україну майбутнього, Україну для нас з вами, а не для купки обраних.

Несколько дней назад мы - первыми в Украине - объявили о сборе средств на организацию нашего движения. Я искренне благодарен всем, кто откликнулся и перечислил средства. Мы собрали уже больше 70 тысяч гривен.

Народное финансирование - единственный способ наконец избавиться от олигархической модели власти, в которой нет партий, а есть только политические проэкты разных олигархов, которые сражаются друг с другом за право быть поближе к кормушке.

В наших рядах нет представителей крупного бизнеса, нас не финансирует ни один из олигархов, мы никогда не возьмем их грязные деньги, но с нами десятки и сотни тысяч людей, которые готовы работать и своими руками добиваться перемен. Средства, которые мы собираем это инвестиция в ваше, в наше будущее.

Мы начали работу в непростых условиях: на фоне большого количества единомышленников, желающих быстро построить организацию и перейти к решению проблем - есть острая необходимость финансировать оплату услуг интернета и телефонии, аренды офиса, оргтехники и расходных материалов, привлечение специалистов и логистику.

Мы полностью прозрачны и отчитаемся за каждую потраченную гривну, мы гарантируем, что каждая копейка, которую вы нам доверите будет потрачена исключительно на борьбу с барыгами и для того, чтобы построить Украину будущего, Украину для нас с вами, а не для кучки избранных.

 

Mikheil Saakashvili в Фейсбук

 

08.12.2016 14:30
565
Читайте также

все новости