"ПРОДОВЖУЮ СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЕПІЧНОЮ ДРАМОЮ В ДНІПРІ"

"ПРОДОВЖУЮ СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЕПІЧНОЮ ДРАМОЮ В ДНІПРІ"
ПРОДОВЖУЮ СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЕПІЧНОЮ ДРАМОЮ В ДНІПРІ Смайлик «smile»
 
По-перше, у нас с Борюсіком Філатовим - ніжна взаємна "любофф", а по-друге - в цьому прекрасному місті живе моя сестра, яка постійно просить мене не забувати, що ій приємно читати мої пости про пригоди Борюсіка та Ко.
Вчора, поки писала цю трагікомічну історію, у мене сів планшет - можливо, від сміху, тому вибач, сеструхо - пощу лише сьогодні Смайлик «wink»
 
 
Але, зрозуміло, не просто так, а в обмін на партію відбірних "тушок" в кількості 9 голів, які, в свою чергу, продалися або за нал (злі язики кажуть, що за 100 тищ баксів власне за перехід плюс по 4 тищі баксів щомісячно), або за посади (на останній сесїї саме "тушкам" дісталися найсмачніші посади).
 
 
Між тим, як свідчать очевидці, Григорук на наступний день після "звірячого побиття" бігав по меріі та проводив пресухи. При цьому на ньому не спостерігалося ніяких тілесних ушкоджень, крім тих, які, можливо, ховалися під перемотаною рукою.
 
В підсумку в "конструктивній опозиції" всередині коаліції - вчіться дніпропетровському ноу-хау, лошари з ВР! - опинилися дев'ять колишніх ригів, які посіли найкращі місця в найхлібніших комісіях - в тому числі земельній та з питань ЖКГ Смайлик «smile»
Але кляті журналюги та мешканці міста цю веселу групу продовжують називати не так, як хотілося б колишнім ригам - "Опозиційний блок-Дніпропетровськ", а просто тушками.
 
Тому "звірячі побиття" продовжилися Смайлик «smile»
Вчора, в прекрасне жіноче свято 8 березня стало відомо, що невідомі з битами!!! напали на одного из тушок - Руслана Вишневецького.
 
Від повідомлення його помічника   просто кров стигне в жилах:
 
===Внимание!!! 06.03.2016г., в Ленинском районе на ж/м Коммунар, в магазине АТБ, по адресу Коммунаровская 20, неизвестный пытался выкрасть сына городского депутата Руслана Вишневецкого.
Мужчина предлагал ребенку деньги и просил с ним пройти на улицу. Ребенок от него убежал к Маме!!! Было просмотрено видео, на котором все очевидно.
 
Написали заявление в соответствующие органы. Был сделан предположительный вывод, и поначалу, не связывали этот случай с политической деятельностью Руслана!!!
 
Но….. 07.03.2016г. Совершено разбойное нападение на депутата городского совета, Руслана Вишневецкого!!! Около 20-00, в Ленинском районе, на ж/м Красный Камень, когда Руслан ставил машину в гараж, двое неизвестных с битами, начали избивать его. Били по голове, по ногам и нанесли несколько колотых ран.
 
Благодаря хорошей физической подготовке удалось избежать очень тяжких последствий. Вследствие этого, Руслан применил травматическое оружие. Сделав несколько выстрелов в их сторону, после этого они смогли скрыться.
На место была вызвана карета скорой помощи и полиция. После чего Руслан был доставлен в больницу им. Мечникова и написано заявление в полицию!!!
Вот явное, становиться очевидным. Сначала неудачная попытка похищения сына, после чего, разбойное нападение на Руслана!!!
Теперь люди задумайтесь над происходящим. Человек, который не поступился своим принципам и пытается, защитить жителей Днепропетровска от полного бездействия некоторых политических деятелей.
 
Которого, необоснованно поливают грязью, называя Тушкой, и якобы продавшийся за 100000$. Ставши на сторону народа.
Стал неугодный тем, кто привык жить только своими шкурными, интересами!!! Ваши варварские методы ни как не повлияют на решение Руслана, бороться за права горожан. Ваше время подходит к великому завершению.
 
 
Я поцікавилася особистістю жертви, оскільки вперше почула про такого політика та державного діяча. Як то кажуть - о богі Смайлик «frown»
Його активність обмежується чомусь перепостам ЗМІ ДНР та ЛНР, відосами з Олегом Царьовим, та парі зустрічей з жителями мікрорайона під час виборчоі кампаніі.
То хто ж це зацікавився таким видатним діячем, що аж не пошкодував найняти для його побиття гопників з битами?!
По ходу, кадр неймовірний - зокрема, він щиро переконаний, що депутати міськради можуть вносити зміни до Конституції, а коалція "Укропа" та ригівських "тушок" здатна вивести Україну чи принаймні Дніпропетровськ з пітьми та жаху Смайлик «smile»
Діагноз Вишневецького після побиття битами, тицяння в нього гострыми предметами, тощо - вражає. Чувак відбувся всього лише синцем на нозі та "рваною раною на плечі" - яке неймовірне везіння! Яке дивним чином схоже на везіння Григорука, який залишився неушкодженим після звірств 6 (!!!) бандитів!
То ж до чого я все це розповідаю?
А просто дешева "мильна опера" з купівлею Борюсіком Філатовим тушок-кнопкодавів з числа ригів з ОБ під соусом "об'єднаємо місто" - якось все більше нагадує навіть не голлівудський, а боллівудський бойовичок - з купою сторонніх сюжетів та жорстокими постановоними бійками.
 
Поки що головні герої відбуваються псевдо-ушкодженням, чим дуже веселять сторонніх спостерігачів. Але з огляду на те, що знущання з "тушканів" тривають, та добре знаючи Борюсіка - щось я боюсь, що він може запустити улюблений сценарій "сакральна жертва" а-ля Вова Парасюк, тощо.
 
І тоді вже буде зовсім інше "кіно", розплачуватись за "квитки" на яке доведеться простим мешканцям міста, які тим часом нагадують Борюсіку, заради чого його, власне, і обирали мером -
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=991311497617414&id=100002157183088&pnref=story
 
ЗІ. Скріни зі сторінок Руслана Вишневецького можна зацінити тут -https://www.facebook.com/nataliia.grekova/posts/10204718794930239?pnref=story
 
03.03.2016 11:30
218
Читайте также

все новости