"НЯМ-НЯМ, ЛОШАРИ!"

"НЯМ-НЯМ, ЛОШАРИ!"
"НЯМ-НЯМ, ЛОШАРИ!" smiley
===Volodymyr Boyko
 
У жовтні 2014 року прокуратура м.Києва за моєю заявою відкрила кримінальне провадження за фактами злочинної діяльності тодішніх керівників Міністерства молоді та спорту України: міністра Булатова та його заступників Вишняка, Гоцула й Підгрушної.
 
Безпосередньою підставою для відкриття провадження стали кричущі факти розкрадання цим квартетом коштів державного бюджету, що призначались для підтримки військово-прикладних і технічних видів спорту та роботи з допризовниками.
 
Після того, як навесні 2015 року справу до свого провадження прийняла Генеральна прокуратура України, Підгрушна несподівана полишила посаду заступника міністра й повернулась у спорт. А Булатов, аби уникнути зустрічі зі слідчим, різко став щирим патріотом і оголосив про своє нестерпне бажання боронити незалежність України в складі сил АТО. Через це його досі не вдалось допитати по справі, а також провести очну ставку зі мною.
 
Як раптом художник Сергій Поярков кілька днів тому зустрів Булатова на передньому краї фронту – у найдорожчій продуктовій крамниці Києва, де екс-міністр проводив операцію з закупівлі вишуканих страв. Сподіваюсь, після замітки Пояркова цього попсуй-бійця доставлять до слідчого в примусовому порядку.===
 
ЗІ. Поярков абсолютно нічим не кращий, єслішо. 
 

 

  • Теги:
07.03.2016 20:59
248
Читайте также

все новости