МОНТЯН УПОВНОВАЖЕНА ЗАЯВИТИ

МОНТЯН УПОВНОВАЖЕНА ЗАЯВИТИ

МОНТЯН УПОВНОВАЖЕНА ЗАЯВИТИ 

В зв'язку з черговими висєр*ми упоротих мр*зєй, які приписують мені "підтримку" Надюхи Савченко, та ще й разом з якимось "русскім міром", Мудведчуком, тощо, заявляю:

Надюху я завжди вважала та вважаю тупою троєщинською бичкою та недалекою малограмотною жлобіхою з конкретними психічними розладами та вадами статево-рольовоі самоідентифікації, з якої вибляд*чні політикани з метою електорального розводу лохів зліпили героїню-"льотчицю".

Іі "голодування" на дитячих сумішах веселить мене безмежно - адже я сама мала досвід 42-денного повного голодування, і виглядала при цьому саме так, як і виглядають реально голодуючі люди, а зовсім не так, як Надюха, цицьки якої ледве не рвуть майку з тризубом.

"Закон Савченко" та іі ставлення до цього законотворчого покручу - це окрема тема для мене, як для адвоката у кримінальних справах, адже потерпілі, інтереси яких я представляю, бісяться до кривавої піни через те, що натовпи вбивць їхніх родичів виходять на свободу, протусувавшись в СІЗО якихось п'ять-шість років.

А тепер я із задоволенням спостерігаю, як вся політиканська мразота, яка піарилася на Надюсі, зіштовхнулася з суворою реальністю, тобто з живою Надюхою.

"ЗОО", тобто "Зжеріть Одне Одного" - ось моя позиція щодо Надюхи, щодо іі прихильників та ненависників.

Здохніть в муках всі разом, упорті майдаунні тварини! 

 

Читать оригинал на Фейсбук

 

27.06.2016 05:09
479
Читайте также

все новости