Моя дружина і син провели кілька годин в цьому терміналі Брюссельського аеропорту, який сьогодн підірвали терористи і вилетіли за кілька годин до теракту

Моя дружина і син провели кілька годин в цьому терміналі Брюссельського аеропорту, який сьогодн  підірвали терористи і вилетіли за кілька годин до теракту
Моя дружина і син провели кілька годин в цьому терміналі Брюссельського аеропорту, який сьогодні вранці підірвали терористи і вилетіли за кілька годин до теракту.
 
Коли я прочитав про цю трагедію я вже знав, що вони встигли вилетіти, але відразу подумав про родичів і близьких тих жертв, які не змогли врятуватися. Це жахлива трагедія і на жаль, мабуть, не остання.
 
Доводиться констатувати, що окрім інших причин це результат занадто великиої бюрократизації, безладдя та невміння приймати жорсткі рішення.
 

Моя жена и сын провели несколько часов в том терминале Брюссельского аэропорта, который сегодня утром взорвали террористы и вылетели за несколько часов до теракта.
 
Когда я прочитал об этой трагедии я уже знал, что они успели вылететь, но сразу подумал о родственниках и близких тех жертв, которые не смогли спастись. Это ужасная трагедия и к сожалению, видимо, не последняя.
 
Приходится констатировать, что помимо других причин это результат слишком большой бюрократизации, расхлябанности и неумения принимать жесткие решения.
 
 
  • Теги:
22.03.2016 20:03
184
Читайте также

все новости