Команда одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі має намір створити політичну партію і взяти участь у виборах до Верховної Ради

Команда одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі має намір створити політичну партію і взяти участь у виборах до Верховної Ради
У Саакашвілі оголосили про створення партії та підготовку до виборів. Команда одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі має намір створити політичну партію і взяти участь у виборах до Верховної Ради.
 
Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник Саакашвілі Саша Боровик.
 
"Скоро у нас буде політична програма, по суті, – передвиборча. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми хочемо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, в якій лідери вибиралися б демократичним шляхом", – заявив він.
 
При цьому Боровик різко розкритикував нинішню політичну еліту України, нагадавши, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників Партії регіонів, працював у МЗС та Мінекономіки, а Яценюк – "постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті".
 
"Так само збудовані їхні команди. Якщо ви подивитесь секретаріат Кабміну, це всі "старі" люди. Те ж і в їхніх партіях. Якщо дивитися на премайданівські партії, на БПП, – на 25% це регіонали. В НФ – відщепенці від БЮТу", – додав він.
 
Також Боровик вважає, що "Порошенко терпіти не може Яценюка".
 
"У той же час він не може знайти альтернативу. Я б вже зараз говорив, що політична еліта збанкрутувала. Це логічно веде до нових виборів", – упевнений він.
 
Як відомо, в останні місяці Саакашвілі активно розкручує свій "Рух за очищення", зокрема, шляхом організації Антикорупційних форумів у різних містах України.
 
У грудні 2015 року він стверджував, що не має наміру перетворювати "Рух за очищення" в політичну партію.
 
 
 
  • Теги:
14.03.2016 22:04
233
Читайте также

все новости