"Безладна політика уряду призвела до того, що в населених пунктах почали відключати газ і світло"

"Безладна політика уряду призвела до того, що в населених пунктах  почали відключати  газ і світло"
Безладна політика уряду призвела до того, що через колізії в законодавстві, в населених пунктах громадян почали відключати від газу і світла.
Субсидії, які передбачені в бюджеті для оплати енергоносіїв розраховуються на рік, в той час як оплату за спожиті послуги служби вимагають щомісяця.
Люди в черговий раз опинилися в заручниках тільки тому, що у нас в країні немає нормально функціонуючого уряду.
Я впевнений, що в найближчий час ми знайдемо спільну мову з постачальниками енергоресурсів і швидко відновимо подачу енергоносіїв, а також, що в скоро Україні з'явиться уряд, який піклуватиметься про свій народ, а не про свою кишеню.
 

Безалаберная политика правительства привела к тому, что из-за коллизии в законодательстве, в населенных пунктах граждан начали отключать от газа и света.

Субсидии, которые предусмотрены в бюджете для оплаты энергоносителей рассчитываются на год, в то время как оплату за потребляемые услуги службы требуют ежемесячно.
Люди в очередной раз оказались в заложниках только потому, что у нас в стране нет нормально функционирующего правительства.
Я уверен, что в самое ближайшее время мы найдем общий язык с поставщиками энергоресурсов и быстро восстановим подачу энергоносителей, а также, что в скоро Украине появится правительство, которое будет заботится о своем народе, а не о своем кармане.
 
  • Теги:
22.03.2016 20:52
338
Читайте также

все новости