09.05.2017 15:17
456

Чи прийде кінець мукам або кому вигідні Ваші проблеми

Общественно - политические
Чи прийде кінець мукам або кому вигідні Ваші проблеми

Коли я побачила черговий буклет з таким заголовком (Придет ли конец страданиям?), це спонукало мене відкрити дану тему.

Зараз ми всі переживаємо не легкі часи, цей час у нашій країні можна назвати перебудовою. Значне збільшення цін, низька заробітна платня, здешевлення робочої сили і проблема з влаштуванням на роботу. До низки фінансових проблем додається ще й тяжка, і болюча для багатьох українців, ситуація на Сході України – все це морально і фізично виснажує наш народ. Ця перебудова у наших серцях. Саме тому багато людей стають вразливими перед таким заголовками тому, що в самих часто виникає таке питання.

Людина по своїй природі завжди шукає простішого способу вирішення своїх проблем, витративши на це мінімум власних сил. Коли вона бачить або чує, що хтось готовий зробити це за неї, а якщо це ще й гарно завуальовано, то просто хапається за цю можливість. Що у цьому разі роблять, м’яко кажучи, не добросовісні люди – вони морально підкуповують особу, та заманюють у сою громаду (які ще можна назвати сектами) різними брехнями, мовляв «ви очистите свою душу і тіло від гріхів і до вас прийде благословення», тільки зробіть благодійний внесок. Вони роблять все аби показати вам, що їм не байдужі ваші проблеми, що ВИ їм не байдужі. Та це таких людей зовсім не хвилює, їм не байдужі тільки ваші ГРОШІ! Для них це просто схема заробітку, не більше. Такі секти, які видурюють з людей кошти, часто прикриваються, так званими «посланцями Бога», та використовують не лише свою чарівність у манері розмови з вами, а іноді й гіпноз. Моя особиста порада – завжди оминати людей, з такими лозунгами. Це ставить під небезпеку ваше життя! Якщо ви віруюча людина то повинні знати, що церква не роздає буклетики на вулицях, священики просто так не ходять по домівках і не закликають очиститися від гріхів. Церква це те місце, куди ти ідеш з власної волі, на самоті помолитися та отримати поради, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації. 

Запам’ятайте, ніхто просто так не буде вирішувати ваші проблеми. Не треба бездумно довіряти різним самозванцям. Покладайтеся завжди на самих себе і на близьких людей, яким ви справді не байдужі. 

  • Теги:
Читайте также

все новости