09.05.2017 15:02
364

Як боротися з дитячим насильством?

Общественно - политические

На початку квітня країну сколихнуло відео, на якому підлітки із Черкас жорстоко били двох дівчат. За цим дійством спостерігали і інші неповнолітні, та ні один із них не виявив милосердя заступившись за невинних дівчат, а лише підбурювали нападниць та знімали це на мобільні телефони. І ось саме на це варто звернути увагу.

Не встигли ми оговтатись від низки дитячих самогубств, спровокованих, так званими, інтернет іграми по типу «Синій Кит» та «Розбуди мене в 4:20», як в мережі набувають популярності спільноти, які провокують підлітків влаштовувати жорстокі бійки та знімати це на відео. Відзнятий ролик викладають в цих спільнотах і чий набере більше лайків той і переможець.

Кому вигідне дитяче насильство і чому досі не покарані засновники цих спільнот? Ці питання залишаються відкритими. Але боротися з цим можливо і просто необхідно кожному із нас. А в першу чергу батькам, які за навантаженим ритмом життям не встигають виховувати свою дитину.

Багато батьків припускаються великої помилки у судженні: Я багато працюю, щоб заробляти гроші і мати змогу забезпечити  сімю  всім необхідним. В мене немає часу на виховання, тим більше я впевнений у своїй дитині. Та як показує практика більшість дітей, що стають на лиху стежку, із нормальних сімей, які не мали поганої репутації.

Не варто чекати приводу заговорити з дитиною, і це стосується не тільки батьків, а і інших членів родини. Старші брати і сестри повинні пам’ятати, що вони є прикладом наслідування для менших.

Щоб вберегти своє чадо від будь-яких негативних вчинків, слід кожного дня приділяти увагу вихованню, цікавитися його інтересами та вподобаннями, і звичайно знати чим ваша дитина займається в інтернеті.

Дитяче насильство є проблемою суспільного масштабу. Страшно подумати, а буде потім, коли ця дитина виросте?

 

  • Теги:
Читайте также

все новости